Produkcja urządzeń do krioterapii ogólnoustrojowej i miejscowej

KONTAKT:

CREATOR Sp. z o.o. 
ul. Lotnicza 37; 
54 – 154 Wrocław
tel. +48 713 620 200
www.creator.wroc.pl
Formularz kontaktowy

SZEF SPRZEDAŻY

Piotr Stelmaszewski
tel. +48 605 900 177
e-mail:piotr.stelmaszewski@creator.wroc.pl

SPRZEDAŻ KRAJOWA

Krystyna Beza
tel. +48 713 620 256
e-mail: krystyna.beza@creator.wroc.pl

Dorota Kucypera
tel. +48 502 340 912
e-mail: dorota.kucypera@creator.wroc.pl

KONSULTACJA TECHNICZNA

Ryszard Gadomski
tel. +48 503 103 227
e-mail: ryszard.gadomski@creator.wroc.pl

SZEF OŚRODKA BADAWCZO-ROZWOJOWEGO

Agnieszka Piotrowska
tel. +48 713 620 257
e-mail: agnieszka.piotrowska@creator.wroc.pl

SPRZEDAŻ ZAGRANICZNA

Dorota Kucypera
tel.+48 502 340 912
e-mail: dorota.kucypera@creator.wroc.pl

Tomasz Kabała
tel.+48 500 113 516
e-mail: tomasz.kabala@creator.wroc.pl

SERWIS

Piotr Morawiec
tel. +48 713 620 231; +48 503 103 227
e-mail: piotr.morawiec@creator.wroc.pl
Produkcja kriokomór i urządzeń do krioterapii miejscowej. Manufacture of next-generation cryochambers, cryostimulators. Copyright © 2017 | CREATOR Sp. z o.o.

Please publish modules in offcanvas position.