Warunki techniczne pomieszczeń

Infrastruktura pomieszczeń przeznaczonych do realizacji zabiegów krioterapii.
slide7.png

schemat11
Procedury prowadzenia zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej, przewidują po wykonaniu zabiegu w kriokomorze wykonywanie ćwiczeń fizycznych - kinezyterapii, te zaś odpowiednio wyposażonej powierzchni do ich wykonywania, ale również infrastruktury socjalnej (sanitariaty, szatnie, łazienki itp.). Kriokomora proponowana przez CREATOR Sp. z o.o. może obsłużyć ca 50-60 pacjentów na godzinę, zaś w jednej sesji do 300 pacjentów. Te założenia wymagają powierzchni całkowitej od 200 m(istnieje możliwość adaptacji projektu do indywidualnych potrzeb inwestora):

  • pomieszczenie o powierzchni od 20 m2 i wys. 300 cm, w którym usytuowana jest kriokomora (stanowiące poczekalnie pacjentów oczekujących na zabieg), mające bezpośrednie połączenie z pomieszczeniem technicznym i gabinetem lekarskim oraz możliwie bezpośrednie z salą kinezyterapii,
  • pomieszczenie techniczne o pow. od 4 m2, bezpośrednio sąsiadujące z pomieszczeniem kriokomory oraz przylegające do ściany zewnętrznej, (zbiornik azotu znajdujacy sie na zewnątrz obiektu winien się znajdować w możliwie najmniejszej odległości od pomieszczenia technicznego) wyposażone w zasilanie elektryczne.
  • pomieszczenie medyczne o pow. od 6 m2,
  • sala do ćwiczeń kinezyterapeutycznych o pow. od 50 m2,
  • szatnie z węzełem sanitarnym.

Pomieszczenia powinny spełniać wymogi dotyczące zakładów leczniczych.

kriotech_0014_DSCF5809.jpg
kriotech_0007_DSCF5878.jpg
Produkcja kriokomór i urządzeń do krioterapii miejscowej. Manufacture of next-generation cryochambers, cryostimulators. Copyright © 2017 | CREATOR Sp. z o.o.

Please publish modules in offcanvas position.