+48 713 620 200 kontakt@kriokomory.pl

CREATOR Sp. z o.o.
ul. Lotnicza 37; 54 – 154 Wrocław

tel. +48 713 620 200

www.creator.wroc.pl

www.kriokomory.pl

 

PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU
ds. PROJEKTÓW SPECJALNYCH

Piotr Stelmaszewski
tel. +48 690 071 011
e-mail:piotr.stelmaszewski@creator.wroc.pl

 

DYREKTOR ds. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Jolanta Malinowska
tel. +48 502 451 124
e-mail: jolanta.malinowska@creator.wroc.pl

 

SZEF SPRZEDAŻY
Robert Helak
tel. +48 605 900 177
e-mail: robert.helak@creator.wroc.pl

SPRZEDAŻ KRAJOWA

Krystyna Beza

tel. +48 713 620 256

e-mail: krystyna.beza@creator.wroc.pl

KONSULTACJA TECHNICZNA i SERWIS

 

SZEF OŚRODKA BADAWCZO-ROZWOJOWEGO

mgr inż. Maciej Cichoński

tel. +48 503 103 227

e-mail: maciej.cichonski@creator.wroc.pl

 

SPECJALISTA ds. Technicznych

Michał Borzymowicz

tel.+48 502 340 912

e-mail: michal.borzymowicz@creator.wroc.pl

Przedstawiciel w UK

Tom Tokarek

tel. +44 780 38 09 760

tel. 0800 133 7428 (Only UK)

e-mail: tom.tokarek@creator.wroc.pl or
tom.tokarek@cryochambers.co.uk 

SPRZEDAŻ ZAGRANICZNA

Tomasz Kabała

tel.+48 500 113 516

e-mail: tomasz.kabala@creator.wroc.pl

 

mgr inż. Maciej Cichoński (English)

tel. +48 503 103 227

e-mail: maciej.cichonski@creator.wroc.pl

 

mgr Piotr Stelmaszewski (German)

tel. +48 791 071 011

e-mail: piotr.stelmaszewski@creator.wroc.pl

 

Andrzej Dobrowolski (Russian)

tel. 506 105 653

e-mail: andrzej.dobrowolski@creator.wroc.pl

Oficjalny dealer w Rosji, Kazachstanie i Białorusi

Firma Medeor

Adres: Rosja, Swierdłowsku, Jekaterynburg,

ul. Belinskogo, 83, biuro 2001

Tel 8 (800) 777-06-90

E-mail: info@creator-rus.ru

Napisz do nas

7 + 15 =

Tutaj jesteśmy