+48 713 620 200 krio.oferta@creator.wroc.pl

Aktualności

26.03.2022 r.

Nowa kriokomora w Warszawie

Jesteśmy dumnie z naszej nowej kriokomory  – tym razem nasza kriokomora stacjonarna z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi została uruchomiona w centrum Warszawskiego Grochowa, w Reh-Medica przy ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 18

07.02.2022 r.

CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Z przyjemnością pragniemy poinformować o kolejnej pozytywnej decyzji  DEKRA Certyfikation Sp. z o.o. potwierdzającej, iż Spółka Creator wypełnia standardy certyfikacji w zakresie systemów zarządzania jakością – ISO 9001:2015 realizowane w obszarach :

Profilaktyki, rehabilitacji w pełnym zakresie, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, terapii tlenem hiperbarycznym, promocji zdrowia i produkcji komór niskotemperaturowych oraz urządzeń do krioterapii miejscowej.

Jesteśmy dumni z faktu, iż od wielu lat możemy Państwu zaoferować najwyższy poziom standardów opieki zdrowotnej spełniający warunki określane przez międzynarodowy system norm w tym zakresie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług  w ośrodkach profilaktyki i rehabilitacji, zlokalizowanych we Wrocławiu, Łodzi oraz Brzegu Dolnym.

15.12.2021 r.

Mono Cryo na Węgrzech

Z satysfakcja informujemy o zainstalowaniu przez Spółkę pierwszej kriokomory kompaktowej Mono Cryo w centrum sportowymw Segedynie na Węgrzech.

Multifunctional Pick Sports Arena Inaugurated in Szeged

22.12.2020 r.

Nowa kriokomora w Piasecznie

Zasięg lokalizacji kriokomór ogólnoustrojowych Spółki Creator  rozszerza się – tym razem nasza kriokomora stacjonarna z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi została uruchomiona w podwarszawskim  Piasecznie, w Centrum Zdrowia przy ul. Nadarzyńskiej 14/1U

03.12.2020 r.

MonoCryo AR

Miło nam poinformować, że stworzyliśmy aplikację wykorzystującą rzeczywistość rozszerzoną – która pozwala umieścić kriokomorę MonoCryo w dowolnym pomieszczeniu. Wystarczy urchomić aplikację i skierować aparat telefonu w odpowiednie miejsce. Aplikacja do działania wymaga telefonu z systemem min. Android 9.0 wspierającym technologię AR. Zapraszamy do korzystania. 

Aby pobrać aplikację kliknij w robota lub tutaj 

19.08.2020 r.

Kriokomory w 3D

Z satysfakcją informujemy o kolejnych innowacjach w działaniu Spółki Creator.

Tym razem to specjalnie przygotowane filmy w grafice 3D oparte o technologię rzeczywistości wirtualnej prezentujące działanie kriokomory ogólnoustrojowej (stacjonarnej, kontenerowej i Mono Cryo) w różnych przestrzeniach m.in.:  ośrodka rehabilitacji, ośrodka spa @ wellness i ośrodka sportu.

Zachęcamy do zanurzenia się w świat wirtualny kriokomór,  oraz zapoznanie się z infografikami na filmach.

18.08.2020 r.

Materiał Echo24 o naszej kriokomorze

Zapraszamy do obejrzenia materiału o naszej kriokomorze, który udostępnił portal Echo24
 

19.05.2020 r.

Certyfikat bezpieczeństwa i jakości dla kriokomór Creator

Z satysfakcją informujemy, że Spółka Creator po raz kolejny uzyskała certyfikat TÜV NORD dla produkowanych kriokomór ogólnoustrojowych, w tym dla modelu kriokomory 1-2 osobowej Mono Cryo. Certyfikat jest wyrazem spełniania przez Spółkę najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości produkowanych urządzeń do krioterapii ogólnoustrojowej.

Certyfikat jest do obejrzenia w pełnej jakości tutaj

18.02.2020 r. 

Nowa kriokomora w Rudzie Śląskiej

Zasięg lokalizacji kriokomór ogólnoustrojowych Spółki Creator  rozszerza się – tym razem nasza kriokomora stacjonarna z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi została uruchomiona w Rudzie Śląskiej, w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Zimnem Magdalena Grodzka Spółka Jawna

13.02.2020 r.

Patent dla Creatora

Z satysfakcją informujemy, że stworzona w Spółce a unikalna w Polsce kriokomora mobilna uzyskała świadectwo patentowe jako produkt leczniczy.

12.02.2020 r.

Jedyni na rynku rozwiązaliśmy problem zamglenia azotowego.

Wieloletnie doświadczenie zespołu technicznego Creator w połączeniu z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań, zaowocowało skutecznym rozwiązaniem problemu dyskomfortu wynikającego z zamglenia azotowego podczas użytkowania komory kriogenicznej. W obecnie proponowanych kriokomorach Operator urządzenia ma możliwość – poprzez panel sterujący – w istotny sposób ograniczyć efekt mgły powstającej podczas pracy kriokomory, co automatycznie przekłada się na zwiększenie komfortu Pacjentów korzystających z zabiegów krioterapii. Creator jest jedynym w Polsce producentem komór kriogenicznych oferującym to unikalne rozwiązanie.

21.01.2020 r.

Certyfikat dopuszczenia kriokomór na terenie Federacji Rosyjskiej

Z satysfakcje informujemy, że uzyskaliśmy certyfikat dopuszczający nasze kriokomory ogólnoustrojowe do użytkowania na terenie Federacji Rosyjskiej, gdzie już prowadzimy i rozwijamy działania poprzez nasze  Przedstawicielstwo Handlowe – Spółkę Medeor (http://creator-rus.ru/)

Certyfikat w pełnej rozdzielczości

16.11.2019 r.

Nowość w ofercie Creatora – kriokomora 1-2 osobowa Mono Cryo

Prezentujemy naszą nową kriokomorę.

Komora kriogeniczna Mono Cryo jest komorą stacjonarną, dedykowaną dla 1-2 osób.

Kriokomora MonoCryo to nowoczesne urządzenie pozwalające na zastosowanie zimna w leczeniu, rehabilitacji i sporcie oraz rekreacji, a wykorzystane technologie i rozwiązania techniczne są najwyższych standardów wynikających z wieloletniej współpracy z uczelniami wyższymi, doświadczenia w produkcji (ponad 100 urządzeń w kraju i za granicą) oraz  samodzielnego świadczenia przez firmę Creator usług krioterapii ogólnoustrojowej (ponad 2 mln zabiegów).

Kriokomora Mono Cryo do urządzenie doskonale nadające się do instalacji w niewielkich pomieszczeniach w ośrodkach sportowych i rekreacyjnych, centrach spa oraz fitness@wellness, w obiektach hotelowych czy w prywatnych obiektach mieszkalnych.

Kriokomora Mono Cryo firmy Creator sp. z o.o. dostępna jest w systemie najmu lub leasingu, z możliwością wykupu urządzenia.

więcej informacji

16.11.2019 r.

Creator został członkiem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP)

Miło jest nam poinformować, że firma Creator została członkiem zwyczajnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, największej organizacji branżowej w Polsce skupiających podmioty hotelarskie oraz działające na rzecz usług w hotelach.

Oficjalne wręczenie certyfikatu członkostwa przez Prezesa IGHP Pana Ireneusza Węgłowskiego i Sekretarza Generalnego IGHP Pana Marcina Mączyńskiego miało miejsce w trakcie IV Forum Hotelarzy IGHP w dniu 06.11.2019 r. w Józefowie, w trakcie którego firma Creator zaprezentowała swój najnowszy produkt dedykowany do hoteli – kriokomorę 1-2 osobową Mono Cryo..

28.10.2019 r.

Nasza kriokomora w Ośrodku Olimpijskim w Czeskiej Pradze

Miło nam pochwalić się instalacją nowej kriokomory sportowej w OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA w Czeskiej Pradze.

01.08.2019 r.

Nasz przedstawiciel w Rosji

Zachęcamy do zapoznania się z działaniami naszego Przedstawiciela handlowego
w Rosji firmy Medeor Sp. z o.o. w Jekaterynburgu, a szczególnie z publikacją
poświęconą kriokomorom ogólnoustrojowym naszej produkcji.

07.05.2019 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu J.M. Rektora AWF we Wrocławiu, który objął konferencję Patronatem Honorowym oraz Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Krioterapii zapraszamy serdecznie do udziału w III Kongresie Polskiego Towarzystwa Krioterapii, który odbędzie się we Wrocławiu w dniu 16.05.2019 w Akademii Wychowania Fizycznego. Jest to czas szczególny, ponieważ będziemy obchodzić 30-lecie powstania w Polsce pierwszej komory kriogenicznej w 1989 roku w Instytucie Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu.

Do grona wykładowców zostały zaproszone wybitne postaci kriogeniki i krioterapii, które zgodziły się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Program Kongresu obejmuje tematykę zastosowań krioterapii we współczesnej medycynie i fizjoterapii, a także możliwości wykorzystania w krioterapii osiągnięć bioinżynierii i fizyki. W załączeniu program konferencji

25.04.2019 r.

Szanowni Państwo,

Został już tylko miesiąc do spotkania z firmą Creator Sp. z o.o. w trakcie największej imprezy targów sportowych GO ACTIVE SHOW 2019 organizowanej przez firmę PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. w Nadarzynie w dniach 24-26.05.2019 r.

Ponawiamy zaproszenie dla Państwa do odwiedzenia stoiska promocyjnego Creator Sp. z o.o., na którym będzie okazja do wejścia do jedynej w Polsce mobilnej kriokomory ogólnoustrojowej przy temperaturze minus 100 0C.

Zachęcamy także do udziału w Panelu Eksperckim w dniu 26.05.2019 r. (w godz. 10.00-14.30, hala E, sala 2) wystąpią znani Eksperci prezentując najnowsze osiągnięcia naukowe w krioterapii ogólnoustrojowej.

30.03.2019 r.

ZAPROSZENIE na GO ACTIVE SHOW

Creator Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska promocyjnego, na którym będzie prezentowana jedyna w Polsce mobilna kriokomora, w trakcie największej imprezy targów sportowych GO ACTIVE SHOW 2019 organizowanej przez firmę PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. w Nadarzynie w dniach 24-26.05.2019 r.

Odwiedzający nasze stoisko będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję aby wejść do działającej kriokomory przy temperaturze na poziomie minus 100 0C.

Zapraszam także jednocześnie do bezpłatnego udziału w Panelu Eksperckim w dniu 26.05.2019 r. (w godz. 10.00-14.30, hala E, sala 2), na którym wystąpią znani Eksperci prezentując osiągnięcia naukowe w krioterapii ogólnoustrojowej.

 

15.02.2019 r.

CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Z przyjemnością pragniemy poinformować o kolejnej pozytywnej decyzji  DEKRA Certyfikation Sp. z o.o. potwierdzającej, iż Spółka Creator wypełnia standardy certyfikacji w zakresie systemów zarządzania jakością – ISO 9001:2015 realizowane w obszarach :

Profilaktyki, rehabilitacji w pełnym zakresie, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, terapii tlenem hiperbarycznym, promocji zdrowia i produkcji komór niskotemperaturowych oraz urządzeń do krioterapii miejscowej.

Jesteśmy dumni z faktu, iż od wielu lat możemy Państwu zaoferować najwyższy poziom standardów opieki zdrowotnej spełniający warunki określane przez międzynarodowy system norm w tym zakresie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług  w ośrodkach profilaktyki i rehabilitacji, zlokalizowanych we Wrocławiu, Łodzi oraz Brzegu Dolnym.

Certyfikaty do pobrania

15.01.2019 r.

Miło jest nam poinformować, że Creator Sp. z o.o. będzie organizatorem Panelu Eksperckiego poświęconego zagadnieniom teraźniejszości i przyszłości krioterapii ogólnoustrojowej podczas największej imprezy targów sportowych GO ACTIVE SHOW 2019 organizowanej przez firmę PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. w Nadarzynie w dniach 24-26.05.2019 r.

W Panelu w dniu 26.05.2019 r. (w godz. 10.00-14.30, hala E, sala 2) wystąpią znani Eksperci prezentując osiągnięcia naukowe w krioterapii ogólnoustrojowej, a szczegółowy program znajdziecie Państwo klikając na słowo Panel.

Poniżej w załączeniu sylwetki prelegentów oraz program Panelu

Do Pobrania

Eksperci Panelu

Plan Panelu

 

 

14.12.2018 r.

Miło jest nam poinformować, że Creator Sp. z o.o. będzie uczestnikiem największej imprezy targów sportowych GO ACTIVE SHOW 2019 organizowanej przez firmę PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. w Nadarzynie w dniach 24-26.05.2019 r.

W strefie targowej REHAB I FIZJO, SPA I WELLNESS, zaprezentujemy unikalną w Polsce mobilną kriokomorę ogólnoustrojową, a odwiedzający targi będą mogli sami sprawdzić jak działa na nich temperatura minus 100 0C.

Zachęcamy także do udziału w organizowanym przez Creator Sp. z o.o. specjalnym panelu eksperckim w dniu 26.05.2019 r. (w godz. 10.00-14.30, hala E, sala 2) poświęconym zagadnieniom teraźniejszości i przyszłości krioterapii ogólnoustrojowej z udziałem wybitnych ekspertów.

04.12.2018 r.

Przedstawicielstwo w UK

Firma Creator Sp. z o.o. z dniem 01 stycznia 2019 r. oficjalnie uruchomiła swoje Przedstawicielstwo Handlowe na rynku Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, którego głównym zadaniem będzie wsparcie dla naszych aktualnych Klientów posiadających kriokomory ogólnoustrojowe firmy Creator, oraz pozyskiwanie nowych Partnerów zainteresowanych zakupem urządzeń kriokomór stacjonarnych, kontenerowych i mobilnych.
Zachęcamy do kontaktu z naszym Przedstawicielem Handlowym w osobie Pana Toma Tokarka i zapoznania się z najnowszą ofertą handlową Creatora

Więcej informacji 

18.10.2018

Pierwszy w Polsce Kodeks Dobrej Praktyki w krioterapii ogólnoustrojowej

Pod patronatem Polskiego Towarzystwa Krioterapii, Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej, powstał pierwszy w Polsce Kodeks Dobrej Praktyki w krioterapii ogólnoustrojowej.

Kodeks jest dziełem zespołu eksperckiego, któremu udało się w sposób syntetyczny zgromadzić wiedzę z wielu dyscyplin naukowych, a szczególnie w obszarze nauk medycznych, i zaprezentować podstawy medyczne, osiągnięcia oraz zastosowania i skutki leczenia temperaturami kriogenicznymi wielu schorzeń, wśród których są także współczesne choroby cywilizacyjne.

Kodeks jest także zbiorem nigdy wcześniej nie upublicznianych, informacji i wskazań dotyczących wymagań i parametrów technicznych oraz technologicznych dla różnego typy kriokomór ogólnoustrojowych, co jest szczególnie istotną kwestią związaną z dążeniem do zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla pacjentów korzystających z krioterapii ogólnoustrojowej.

Kodeks w opinii recenzentów powinien być wytyczną dla profesjonalnego działania wszystkich instytucji, organizacji, przedsiębiorstw oraz osób zajmujących się krioterapią ogólnoustrojową, a dalej drogowskazem wyznaczającym kierunki dalszego rozwoju tej metody leczenia i rehabilitacji oraz wskazówką do oczekiwanej i potrzebnej ewolucji technicznej urządzeń kriokomór ogólnoustrojowych.

Firma CREATOR Sp. z o.o. miała zaszczyt wpierać Zespół Redakcyjny Kodeksu poprzez udostępnienie danych i informacji o budowie i eksploatacji kriokomór oraz udział w projekcie ekspertów będących współpracownikami firmy.

Z Kodeksem można się bezpłatnie zapoznać pod adresem:

kriokomory.pl/kodeks

04.10.2018

 

Firma CREATOR Sp. z o.o.  wraz z firmą MESSER Sp. z o.o. w dn. 20 – 22 września uczestniczyła w 26 Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi.

Zaprezentowano oferty  kriokomór do krioterapii ogólnoustrojowej: stacjonarną, kontenerową i mobilną.

Zaprezentowano również  ofertę przedstawiającą unikalną metodę rehabilitacji schorzeń kręgosłupa metodą DBC.

CREATOR   jest certyfikowanym posiadaczem praw do DBC oraz wyłącznym dystrybutorem Koncepcji DBC w Polsce.

29.07.2018

 

Kriokomora mobilna prezentowana podczas 10 – lecia „Miasteczka Uzdrowiskowego” w Świnoujściu.

W dniu 21.07.2018 r.  firma CREATOR  we współpracy z MESSER Sp. z o.o. zaprezentowała kriokomorę mobilną z możliwością skorzystania z zabiegów krioterapii, dla zwiedzających „Miasteczko Uzdrowiskowe” w Świnoujściu.

Urządzenie oraz zabiegi  cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Świnoujścia, turystów i kuracjuszy..

 1.03.2018

 

Nowy partner!

Niezwykle miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z nowy partnerem z Rosji.

Od teraz możesz kupić nasze kriokomory w Rosji, Kazachstanie oraz Białorusi. Zapraszamy na stronę partnera

30.09.2017

 

Prezentacja kriokomory mobilnej na 25-tych targach Rehabilitacja 2017 w Łodzi.

W dniach 21-23 września 2017 r, spółka Creator we współpracy
z Messer Sp. z o.o. zaprezentowała podczas jubileuszowych 25-tych targów Rehabilitacja 2017 w Łodzi – pierwsze w Polsce – Mobilne Centrum Krioterapii.

Urządzeni składa się z komory kriogenicznej zainstalowanej w specjalnie przygotowanej do tego celu przyczepie samojezdnej. Ze względu na optymalnie dobrane wymiary oraz wagę urządzenia, może ono przemieszczać się

21.10.2016

 

AWF we Wrocławiu – obchody 70-lecia.

Firma CREATOR jako partner AWF we Wrocławiu miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystych obchodach 70-lecia działalności tej Uczelni, prezentując nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie krioterapii – kriokomorę mobilną.

22.09.2016

 

Targi Rehabilitacja 2016 w Łodzi

Uczestniczyliśmy w kolejnej edycji Targów REHABILITACJA 2016 w Łodzi, w dniach 22-24 września.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie naszą ofertą.

01.03.2016

 

Kriokomora kontenerowa – nasz nowy produkt.

Rozszerzamy naszą ofertę o kriokomorę kontenerową.
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.