+48 713 620 200 kontakt@kriokomory.pl

Aktualności

01.08.2019 r.

Nasz przedstawiciel w Rosji

Zachęcamy do zapoznania się z działaniami naszego Przedstawiciela handlowego
w Rosji firmy Medeor Sp. z o.o. w Jekaterynburgu, a szczególnie z publikacją
poświęconą kriokomorom ogólnoustrojowym naszej produkcji.

07.05.2019 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu J.M. Rektora AWF we Wrocławiu, który objął konferencję Patronatem Honorowym oraz Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Krioterapii zapraszamy serdecznie do udziału w III Kongresie Polskiego Towarzystwa Krioterapii, który odbędzie się we Wrocławiu w dniu 16.05.2019 w Akademii Wychowania Fizycznego. Jest to czas szczególny, ponieważ będziemy obchodzić 30-lecie powstania w Polsce pierwszej komory kriogenicznej w 1989 roku w Instytucie Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu.

Do grona wykładowców zostały zaproszone wybitne postaci kriogeniki i krioterapii, które zgodziły się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Program Kongresu obejmuje tematykę zastosowań krioterapii we współczesnej medycynie i fizjoterapii, a także możliwości wykorzystania w krioterapii osiągnięć bioinżynierii i fizyki. W załączeniu program konferencji

07.05.2019 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu J.M. Rektora AWF we Wrocławiu, który objął konferencję Patronatem Honorowym oraz Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Krioterapii zapraszamy serdecznie do udziału w III Kongresie Polskiego Towarzystwa Krioterapii, który odbędzie się we Wrocławiu w dniu 16.05.2019 w Akademii Wychowania Fizycznego. Jest to czas szczególny, ponieważ będziemy obchodzić 30-lecie powstania w Polsce pierwszej komory kriogenicznej w 1989 roku w Instytucie Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu.

Do grona wykładowców zostały zaproszone wybitne postaci kriogeniki i krioterapii, które zgodziły się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Program Kongresu obejmuje tematykę zastosowań krioterapii we współczesnej medycynie i fizjoterapii, a także możliwości wykorzystania w krioterapii osiągnięć bioinżynierii i fizyki. W załączeniu program konferencji

25.04.2019 r.

Szanowni Państwo,

Został już tylko miesiąc do spotkania z firmą Creator Sp. z o.o. w trakcie największej imprezy targów sportowych GO ACTIVE SHOW 2019 organizowanej przez firmę PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. w Nadarzynie w dniach 24-26.05.2019 r.

Ponawiamy zaproszenie dla Państwa do odwiedzenia stoiska promocyjnego Creator Sp. z o.o., na którym będzie okazja do wejścia do jedynej w Polsce mobilnej kriokomory ogólnoustrojowej przy temperaturze minus 100 0C.

Zachęcamy także do udziału w Panelu Eksperckim w dniu 26.05.2019 r. (w godz. 10.00-14.30, hala E, sala 2) wystąpią znani Eksperci prezentując najnowsze osiągnięcia naukowe w krioterapii ogólnoustrojowej.

30.03.2019 r.

ZAPROSZENIE na GO ACTIVE SHOW

Creator Sp. z o.o. serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska promocyjnego, na którym będzie prezentowana jedyna w Polsce mobilna kriokomora, w trakcie największej imprezy targów sportowych GO ACTIVE SHOW 2019 organizowanej przez firmę PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. w Nadarzynie w dniach 24-26.05.2019 r.

Odwiedzający nasze stoisko będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję aby wejść do działającej kriokomory przy temperaturze na poziomie minus 100 0C.

Zapraszam także jednocześnie do bezpłatnego udziału w Panelu Eksperckim w dniu 26.05.2019 r. (w godz. 10.00-14.30, hala E, sala 2), na którym wystąpią znani Eksperci prezentując osiągnięcia naukowe w krioterapii ogólnoustrojowej.

 

15.02.2019 r.

CERTYFIKAT ISO 9001:2015

Z przyjemnością pragniemy poinformować o kolejnej pozytywnej decyzji  DEKRA Certyfikation Sp. z o.o. potwierdzającej, iż Spółka Creator wypełnia standardy certyfikacji w zakresie systemów zarządzania jakością – ISO 9001:2015 realizowane w obszarach :

Profilaktyki, rehabilitacji w pełnym zakresie, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, terapii tlenem hiperbarycznym, promocji zdrowia i produkcji komór niskotemperaturowych oraz urządzeń do krioterapii miejscowej.

Jesteśmy dumni z faktu, iż od wielu lat możemy Państwu zaoferować najwyższy poziom standardów opieki zdrowotnej spełniający warunki określane przez międzynarodowy system norm w tym zakresie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług  w ośrodkach profilaktyki i rehabilitacji, zlokalizowanych we Wrocławiu, Łodzi oraz Brzegu Dolnym.

Certyfikaty do pobrania

15.01.2019 r.

Miło jest nam poinformować, że Creator Sp. z o.o. będzie organizatorem Panelu Eksperckiego poświęconego zagadnieniom teraźniejszości i przyszłości krioterapii ogólnoustrojowej podczas największej imprezy targów sportowych GO ACTIVE SHOW 2019 organizowanej przez firmę PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. w Nadarzynie w dniach 24-26.05.2019 r.

W Panelu w dniu 26.05.2019 r. (w godz. 10.00-14.30, hala E, sala 2) wystąpią znani Eksperci prezentując osiągnięcia naukowe w krioterapii ogólnoustrojowej, a szczegółowy program znajdziecie Państwo klikając na słowo Panel.

Poniżej w załączeniu sylwetki prelegentów oraz program Panelu

Do Pobrania

Eksperci Panelu

Plan Panelu

 

 

14.12.2018 r.

Miło jest nam poinformować, że Creator Sp. z o.o. będzie uczestnikiem największej imprezy targów sportowych GO ACTIVE SHOW 2019 organizowanej przez firmę PTAK WARSAW EXPO Sp. z o.o. w Nadarzynie w dniach 24-26.05.2019 r.

W strefie targowej REHAB I FIZJO, SPA I WELLNESS, zaprezentujemy unikalną w Polsce mobilną kriokomorę ogólnoustrojową, a odwiedzający targi będą mogli sami sprawdzić jak działa na nich temperatura minus 100 0C.

Zachęcamy także do udziału w organizowanym przez Creator Sp. z o.o. specjalnym panelu eksperckim w dniu 26.05.2019 r. (w godz. 10.00-14.30, hala E, sala 2) poświęconym zagadnieniom teraźniejszości i przyszłości krioterapii ogólnoustrojowej z udziałem wybitnych ekspertów.

04.12.2018 r.

Przedstawicielstwo w UK

Firma Creator Sp. z o.o. z dniem 01 stycznia 2019 r. oficjalnie uruchomiła swoje Przedstawicielstwo Handlowe na rynku Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, którego głównym zadaniem będzie wsparcie dla naszych aktualnych Klientów posiadających kriokomory ogólnoustrojowe firmy Creator, oraz pozyskiwanie nowych Partnerów zainteresowanych zakupem urządzeń kriokomór stacjonarnych, kontenerowych i mobilnych.
Zachęcamy do kontaktu z naszym Przedstawicielem Handlowym w osobie Pana Toma Tokarka i zapoznania się z najnowszą ofertą handlową Creatora

Więcej informacji 

18.10.2018

Pierwszy w Polsce Kodeks Dobrej Praktyki w krioterapii ogólnoustrojowej

Pod patronatem Polskiego Towarzystwa Krioterapii, Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej, powstał pierwszy w Polsce Kodeks Dobrej Praktyki w krioterapii ogólnoustrojowej.

Kodeks jest dziełem zespołu eksperckiego, któremu udało się w sposób syntetyczny zgromadzić wiedzę z wielu dyscyplin naukowych, a szczególnie w obszarze nauk medycznych, i zaprezentować podstawy medyczne, osiągnięcia oraz zastosowania i skutki leczenia temperaturami kriogenicznymi wielu schorzeń, wśród których są także współczesne choroby cywilizacyjne.

Kodeks jest także zbiorem nigdy wcześniej nie upublicznianych, informacji i wskazań dotyczących wymagań i parametrów technicznych oraz technologicznych dla różnego typy kriokomór ogólnoustrojowych, co jest szczególnie istotną kwestią związaną z dążeniem do zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla pacjentów korzystających z krioterapii ogólnoustrojowej.

Kodeks w opinii recenzentów powinien być wytyczną dla profesjonalnego działania wszystkich instytucji, organizacji, przedsiębiorstw oraz osób zajmujących się krioterapią ogólnoustrojową, a dalej drogowskazem wyznaczającym kierunki dalszego rozwoju tej metody leczenia i rehabilitacji oraz wskazówką do oczekiwanej i potrzebnej ewolucji technicznej urządzeń kriokomór ogólnoustrojowych.

Firma CREATOR Sp. z o.o. miała zaszczyt wpierać Zespół Redakcyjny Kodeksu poprzez udostępnienie danych i informacji o budowie i eksploatacji kriokomór oraz udział w projekcie ekspertów będących współpracownikami firmy.

Z Kodeksem można się bezpłatnie zapoznać pod adresem:

kriokomory.pl/kodeks

04.10.2018

 

Firma CREATOR Sp. z o.o.  wraz z firmą MESSER Sp. z o.o. w dn. 20 – 22 września uczestniczyła w 26 Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji w Łodzi.

Zaprezentowano oferty  kriokomór do krioterapii ogólnoustrojowej: stacjonarną, kontenerową i mobilną.

Zaprezentowano również  ofertę przedstawiającą unikalną metodę rehabilitacji schorzeń kręgosłupa metodą DBC.

CREATOR   jest certyfikowanym posiadaczem praw do DBC oraz wyłącznym dystrybutorem Koncepcji DBC w Polsce.

29.07.2018

 

Kriokomora mobilna prezentowana podczas 10 – lecia „Miasteczka Uzdrowiskowego” w Świnoujściu.

W dniu 21.07.2018 r.  firma CREATOR  we współpracy z MESSER Sp. z o.o. zaprezentowała kriokomorę mobilną z możliwością skorzystania z zabiegów krioterapii, dla zwiedzających „Miasteczko Uzdrowiskowe” w Świnoujściu.

Urządzenie oraz zabiegi  cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Świnoujścia, turystów i kuracjuszy..

 1.03.2018

 

Nowy partner!

Niezwykle miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z nowy partnerem z Rosji.

Od teraz możesz kupić nasze kriokomory w Rosji, Kazachstanie oraz Białorusi. Zapraszamy na stronę partnera

30.09.2017

 

Prezentacja kriokomory mobilnej na 25-tych targach Rehabilitacja 2017 w Łodzi.

W dniach 21-23 września 2017 r, spółka Creator we współpracy
z Messer Sp. z o.o. zaprezentowała podczas jubileuszowych 25-tych targów Rehabilitacja 2017 w Łodzi – pierwsze w Polsce – Mobilne Centrum Krioterapii.

Urządzeni składa się z komory kriogenicznej zainstalowanej w specjalnie przygotowanej do tego celu przyczepie samojezdnej. Ze względu na optymalnie dobrane wymiary oraz wagę urządzenia, może ono przemieszczać się

21.10.2016

 

AWF we Wrocławiu – obchody 70-lecia.

Firma CREATOR jako partner AWF we Wrocławiu miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystych obchodach 70-lecia działalności tej Uczelni, prezentując nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie krioterapii – kriokomorę mobilną.

22.09.2016

 

Targi Rehabilitacja 2016 w Łodzi

Uczestniczyliśmy w kolejnej edycji Targów REHABILITACJA 2016 w Łodzi, w dniach 22-24 września.
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie naszą ofertą.

01.03.2016

 

Kriokomora kontenerowa – nasz nowy produkt.

Rozszerzamy naszą ofertę o kriokomorę kontenerową.
Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.