+48 713 620 200 krio.oferta@creator.wroc.pl

Naszą ofertą pragniemy zainteresować wszystkich świadczących usługi rehabilitacyjne: zakłady lecznicze (ambulatoryjne, szpitalne, sanatoryjne), kluby sportowe i fitness, gabinety wellness i spa, ośrodki wypoczynkowe, hotele jak również osoby i organizacje zamierzające podjąć tego rodzaju działalność.

Dostawa do 12 tygodni od daty podpisania umowy.

W ramach oferty CREATOR Sp. z o.o. gwarantuje szkolenie personelu zabiegowego we własnych ośrodkach, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczeń krioterapii ogólnoustrojowej oraz szkolenie personelu technicznego w zakresie użytkowania kriokomory. Zapewniamy 24 miesięczną gwarancję, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Inwestor we własnym zakresie zawiera umowę dotyczącą warunków dostawy ciekłego azotu jako czynnika chodzącego w kriokomorze.

CREATOR Sp. z o.o. mając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu Ośrodków Profilaktyki i Rehabilitacji, świadczy usługi w zakresie opracowania założeń technicznych związanych z usytuowaniem kriokomory w posiadanym przez Inwestora obiekcie oraz schematu organizacyjnego, zasad działania i wyposażenia niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej, umożliwiające skuteczne i efektywne prowadzenie kompleksowych usług rehabilitacyjnych, w tym komercyjnych oraz finansowanych przez NFZ

Wybrane lokalizacje kriokomór zrealizowanych przez Creator Sp. z o.o.