+48 713 620 200 krio.oferta@creator.wroc.pl

Urządzenie do krioterapii miejscowej (kriostymulacji ) BRYZA II CREATOR

 

Oferujemy Państwu urządzenie krioterapeutyczne ze zbiornikiem, które służy do miejscowego wychładzania powierzchni ciała z wykorzystaniem ciekłego azotu o temperaturze do – 160 st. C.

Jest to w pełni mobilne, proste w obsłudze i jednocześnie niezawodne urządzenie, które umożliwia skuteczne i efektywne stosowanie kriostymulacji miejscowej z zapewnieniem pełnego komfortu realizowanych zabiegów. Urządzenie charakteryzuje się wysoką efektywnością i ekonomiką użytkowania,umożliwiając wykorzystanie 4 stopniowej skali intensywności nadmuchu. Dotykowy panel sterujący pozwala na prostą i intuicyjną obsługę urządzenia,połączoną z kontrolą parametrów jego pracy oraz wskazaniem zapasu czynnika chłodzącego (ciekłego azotu) w zbiorniku.

Oferowane przez nas urządzenia zostały wyprodukowane we ścisłej współpracy z firmą Kriomedpol, liderem w zakresie produkcji i dostaw urządzeń do kriostymulacji miejscowej.

Urządzenie oferowane jest w wersji ze zbiornikiem YDS -30.

Efekty terapeutyczne :

– uśmierzenie bólu,

– obniżenie aktywności procesów zapalnych,

– obniżenie napięcia mięśniowego,

– zmniejszenie obrzęków,

– poprawa zakresu ruchomości stawów

– złagodzenie stanów pooparzeniowych,

– skrócenie czasu leczenia kontuzji i urazów, 

Z uwagi na dużą ilość jednostek chorobowych, w których ma zastosowanie krioterapia miejscowa, zaleca się ustalanie szczegółowych zaleceń poprzez konsultację lekarską bądź fizjoterapeutyczną.